Naše služby

V Broker Consulting přirozeně propojujeme dva světy – finanční a realitní. To znamená, že dokážu klientům nabídnout širokou škálu finančních, bankovních i realitních služeb na vysoce profesionální úrovni. Ke každému klientovi a jeho požadavkům přistupuji individuálně, hledám řešení přímo na míru jeho potřebám. Nespokojuji se s běžným standardem a jedním universálním řešením pro všechny, protože plním lidem jejich životní sny a přání, vedu je cestou k finanční nezávislosti. A každý z nás má své vlastní sny, tužby, přání. Co všechno tedy mohu pro vás udělat?

Finanční plán

Základní službou, kterou zahajuji dlouhodobou spolupráci s mými klienty, je finanční plán. Finanční plánování klientům umožňuje svobodně rozhodovat o tom, čemu v životě chtějí věnovat svůj čas, a to bez ohledu na peníze. Přináší jim svobodu a výrazně jim zjednodušuje život.

Prostřednictvím finančního plánu pomáhám klientům získat finance na důležité životní milníky: kvalitní vzdělání dětí, vysněný domek s velkou zahradou či důstojné prožití důchodového věku. Finanční plán umí také ochránit klientův majetek a zabezpečit klienta i jeho rodinu pro případ nečekaných událostí.

Bydlení

Vlastní prostor k bydlení je jednou ze základních potřeb člověka. Spolu s mými klienty jsme se nejednou přesvědčili, že na koupi vysněného domova jsou třeba nemalé finanční prostředky. Jeho pořízení je proto významným finančním rozhodnutím, které má velký dopad na budoucnost celé rodiny.

Aby si moji klienti mohli splnit sen o vlastním domově, připravuji je na jeho koupidlouho dopředu. A pokud naspořené prostředky nestačí, společně hledáme na trhu nejvýhodnější hypoteční úvěr.

Reality

Prodej či koupě nemovitosti jsou často největšími obchody v životě člověka. Pojí se s nimi právní, marketingové i finanční služby. Společně se svým týmem realitních specialistů jsme realizovali řadu úspěšných prodejů nemovitostí napříč celou republikou.

Pro nás prodej začíná první schůzkou s prodávajícím a končí předáním klíčů kupujícímu.

Podívejte se, jak bude vypadat prodej nemovitosti ve spolupráci s námi.

Investice

Investice jsou pro mne nejenom vášní, ale i radostí, kterou se snažím klientům předávat.

Pokud jsou investice správně a smysluplně nastavené, často mohou moji klienti přestat pracovat ještě před řádným odchodem do penze, a přitom si udrží stejnou životní úroveň jako v době takzvaného produktivního věku. Vysvětluji jim, že odkládat si na stáří a nespoléhat jen na státní důchod je dnes nutností.

A jednou z možností je pravidelné a dlouhodobé investování.

Zabezpečení

Když se svých klientů zeptám, koho by chtěli ochránit, slyším od nich vždy stejnou odpověď: „Ty, kteří jsou mému srdci nejbližší.“ Jenže naši nejbližší jsou právě ti, kteří bývají naší dlouhodobou nemocí, úrazem či definitivním odchodem postiženi nejvíce.

Proto s klienty řeším nejenom ochranu jejich blízkých, ale i zabezpečení jich samotných. Ať už jde o zdraví nebo majetek, na většinu nešťastných událostí, které život přináší, je totiž možné se předem připravit.

Kontaktní formulář

Zaujalo Vás to, co dělám? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s Vašimi financemi, nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář na Vás kontakt a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Buďme v kontaktu

   

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

© 2020 Ondřej Schejbal