uvozovky
uvozovky
Jsem hrdý na to, že se dnes s kolegy staráme o 80 000 klientů napříč celou republikou.

O mně

Mé jméno je Ondřej Schejbal a působím jako obchodní ředitel ve společnosti Broker Consulting. Finance a reality jsou mou celoživotní vášní. Proto společně s mým týmem 200 spolupracovníků a zaměstnanců pomáháme našim klientům plnit jejich sny a tužby a inspirujeme je k dosažení finanční nezávislosti.

Po absolvování oboru Zemědělská ekonomie na České zemědělské univerzitě v Praze jsem odešel na zkušenou do amerického státu Ohio, kde jsem pokračoval ve studiích oboru Agricultural Economics na The Ohio State University.

Díky pobytu a studiu v zahraničí jsem se zdokonalil v odborné angličtině, což mi dnes umožňuje navštěvovat zahraniční konference a odborné semináře.

Od roku 2012 se pravidelně účastním například konference Million Dollar Round Table (MDRT), kde se inspiruji nejuznávanějšími světovými odborníky z branže.

Od roku 2005 působím ve společnosti Broker Consulting. Za tu dobu jsem se vypracoval z finančního konzultanta na obchodního ředitele a dnes s radostí předávám své zkušenosti z pozice lektora novým spolupracovníkům. Jsem hrdý na to, že se dnes s kolegy staráme o 80 000 klientů napříč celou republikou. Jen za rok 2017 jsme pomohli našim klientům k financování bydlení ve výši přes jednu miliardu korun.

o_mne_Ondrej_Schejbal_orez

Můj přístup k práci

Proč jsem si zvolil obor financí a realit? Hlavně proto, že mi má práce dává smysl a stále mě neskutečně baví. Svou profesi vnímám jako nejkrásnější obor na planetě. Vždyť přeci pomáháme lidem plnit si životní sny a získat finance na všechny důležité věci; ať už je to kvalitní vzdělání dětí, důstojné a finančně zabezpečené prožití stáří nebo vlastní bydlení. Moji klienti jsou často překvapeni, jaké finanční možnosti se nám podaří nalézt.

Finanční plánování je o dlouhodobé spolupráci. Jsem součástí životní cesty svých klientů a mnohdy spolupracuji i s několika generacemi téže rodiny. S rodiči řešíme peníze pro jejich děti a za několik let s radostí sleduji výsledky naší společné práce, když s už dospělými dětmi kupujeme jejich první nemovitost.

Velice si vážím důvěry, kterou ve mně klienti vkládají. Při své práci kladu důraz na profesionalitu a odbornost. Chci, aby klient dostal jen to nejlepší, a ze svých vysokých nároků nikdy neslevuji.

Rozhovory

Stále je čemu se učit

Jako obchodní ředitel chci jít svému týmu vždy skvělým příkladem, proto neustále pracuji na rozvoji svých schopností, dovedností i odborných znalostí. Oblast osobních a rodinných financí je obor, který se poměrně dynamicky mění, to co platilo před deseti pěti lety, dnes už dávno neplatí. Chci svým klientům i spolupracovníkům poskytovat vždy aktuální informace. Proto se pravidelně vzdělávám a doplňuji si potřebný rozhled. Na podzim roku 2018 jsem například po absolvování odborné zkoušky na Vysoké škole finanční a správní získal prestižní titul Master of Financial Planning.

Zajímavé články

Kontaktní formulář

Zaujalo Vás to, co dělám? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s Vašimi financemi, nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář na Vás kontakt a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Buďme v kontaktu

   

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

© 2020 Ondřej Schejbal