Aktivní nabídka

Developerský projekt

Rezidence Na Skalce, uprostřed zeleně

v centru Humpolce

V našem ředitelství spolupracujeme s velkými developery na prodeji bytů v rámci nových developerských projektů. Jedním z těchto projektů je i Rezidence Na Skalce. Jedná se o dva bytové domy o čtyřech podlažích, které vznikají v samotném centru Humpolce. Zájemcům o moderní bydlení v klidném zahradním vnitrobloku s pěší dostupností do centra města, které disponuje veškerou občanskou vybaveností, jsme nabízeli celkem 32 bytů o dispozicích 1kk, 2kk a 3kk. Výstavba developerského projektu bude dokončena v roce 2021.

Noví majitelé každého bytu si jistě užijí příjemné posezení na balkoně či terase situované na východ nebo západ, takže poskytuje dostatek slunečního svitu. Samozřejmostí moderní stavby je dvouúrovňové garážové stání v podzemních podlažích, které umožnilo zachovat zeleň v okolí nemovitosti v původním stavu, i prostorné sklepní kóje. Díky využívání moderních stavebních postupů i materiálů se náklady na vytápění sníží až o 60 %, což ocení hlavně mladé rodiny a senioři.

Noví majitelé se mohou těšit na strategickou polohu na hlavní dopravní tepně se skvělou dostupností do všech metropolí ČR, přesto však v srdci přírody. K výletům vybízí například nedaleká přehrada Želivka nebo Hrad Lipnice. Tato unikátní poloha slibuje majitelům bytů perfektní zázemí pro klidný život.

V rámci spolupráce jsme developerovi zajistili skvělý marketing projektu, díky kterému se podařilo během velice krátké doby prodat více než 75 % bytových jednotek. Kupujícím jsme pomohli s veškerými právními a administrativními náležitostmi realitní transakce a připravili jsme pro ně speciální možnosti financování za nejnižší úrokové sazby na trhu.

Navštivte webové stránky developerského projektu na adrese www.bytyhumpolec.cz a využijte možnosti pořídit si jeden z posledních volných bytů.

Kontaktní formulář

Zaujalo Vás to, co dělám? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s Vašimi financemi, nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář na Vás kontakt a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Buďme v kontaktu

   

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

© 2020 Ondřej Schejbal