Reference

jiri_krepindl-1024x1024

Ing. Jiří Krepindl
jednatel společnosti

S Ondřejem naše rodina spolupracuje od roku 2017, kdy jsme provedli refinancování naší stávající hypotéky a řešili jsme nákup investiční nemovitosti. V současné době spolu řešíme naše pravidelné a jednorázové investice.
V dnešní době považuji Ondřeje za stálého partnera v oblasti rodinných financí, s jeho profesionálním přístupem jsem plně spokojen a jeho služby rád doporučuji.

pavel_mika-1024x1024

Pavel Míka
manipulant vysokozdvižného vozíku

Spolupráci se společností Broker Consulting jsme s manželkou navázali v roce 2014, kdy jsme měnili pojistné smlouvy a připojili pojištění invalidity. Teprve po šestnácti měsících, kdy se u mne rozvinula nemoc (sarkom čelistní dutiny) jsme požádali o vyplacení pojistné události. Naše poradkyně Renata Roušavá z týmu Ondřeje Schejbala nám zajistila veškeré služby ohledně čerpání této události. Po uvedení do plného invalidního důchodu se naše finanční situace stabilizovala.

julius_safr

Julius Šafr
oblastní ředitel senior Broker Consulting

V Broker Consulting jsem díky Ondrovi. U mne platí na 100 procent pravidlo, že lidé přichází do firmy za lidmi. A já šel právě za Ondřejem, kterého jsem znal už osm let a spolupracoval jsem s ním v předchozí firmě. Jeho silnou stránkou je dobré srdce. Při jednání s klienty mluví srozumitelně, dokáže problematiku financí vysvětlit jednoduše a to funguje.

tomas_pospech

Tomáš Pospěch
oblastní ředitel Broker Consulting

Ondra je inteligentní člověk, který, když do něčeho jde, tak to dává logiku a smysl. Všechno, co dělá, si pečlivě promyslí.

jakub_urban

Jakub Urban
ředitel obch. místa OK POINT Opava

S Ondrou se mi pracuje velice dobře, na jednu stranu mi nechává volnou ruku, na druhou ale vím, že mu můžu kdykoli zavolat a požádat ho o radu. Je pro mne vzorem i v oblasti budování majetku, kde má svůj koncept, je vytrvalý a vyzařuje z něj stabilita.

blank-profile-picture-973460_1280(1)

Stejskal Pepi


Jsem velice spokojen se službama pana Schejbala.muzu všem jen doporučit. Je to profesionál na svém místě.

Kontaktní formulář

Zaujalo Vás to, co dělám? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s Vašimi financemi, nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář na Vás kontakt a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Buďme v kontaktu

   

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

© 2020 Ondřej Schejbal