Zrealizovaná zakázka

Byt 3+kk

v Čelákovicích se dvěma terasami a výhledem

prodán za 4 290 000 Kč

Společně se svým týmem jsme prodali prostorný mezonetový byt, který prošel kompletní rekonstrukcí. K bytu v 5. a 6. nadzemním podlaží náležely dvě terasy o celkové velikosti 43 ㎡, které poskytly novému majiteli neopakovatelný výhled. Samozřejmostí takového bytu je i garážové stání se sklepem v přízemí budovy.

Nový majitel našel ve spodní části bytu obývací pokoj s kuchyňským koutem, komoru, menší koupelnu s WC a sprchou. V patře pak na něj čekala velká ložnice (26 ㎡) se vstupem na terasu, pokoj o velikosti 15 ㎡, šatna, koupelna a také druhý přímý vstup z chodby na terasu. Původní majitelé měli nábytek vyrobený na míru a zanechali jej majiteli novému, a to včetně spotřebičů.

Bytový dům s mezonetovým bytem nabídl novému majiteli bydlení necelý kilometr od centra města a zhruba deset minut od vlakového nádraží s přímým spojením do centra Prahy. Benefitem je nádherná okolní příroda řeky Labe.

Prodávajícímu klientovi jsme zajistili veškerou administrativu a právní servis, takže celá realitní transakce proběhla rychle a bezpečně. Součástí prodeje byly i marketingové aktivity včetně profesionálního nafocení nemovitosti. Díky propojení financí a realit jsme navíc kupujícímu zajistili financování koupě a pojištění nového domova.

Kontaktní formulář

Zaujalo Vás to, co dělám? A chcete se mne na cokoliv zeptat, poradit s Vašimi financemi, nebo naopak se zapojit do mého týmu? Napište mi přes kontaktní formulář na Vás kontakt a společně probereme vše potřebné.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Buďme v kontaktu

   

Pracuji jako finanční a realitní konzultant společnosti Broker Consulting, a. s. IČ: 25221736, se sídlem: Jiráskovo náměstí 2, 326 00 Plzeň. Všechny registrace společnosti je možné dohledat na webu České národní banky.

Splňuji všechna zákonem vyžadovaná oprávnění potřebná k činnosti finančního a realitního konzultanta. Moje registrace si můžete ověřit na webu České národní banky.

© 2020 Ondřej Schejbal